Drobnosti i potraviny
Do sáčků na zip lidé ukládají leccos, nejčastěji drobné předměty, které by se mohly někam zakutálet a ztratit. Vzpomeňme kupříkladu maličké šroubečky, které odpadávají při rozebírání různých přístrojů, elektroniky a domácích spotřebičů, jako jsou pevné disky a jejich kryty, mobilní telefony, rozhlasové přijímače atd.
Sáčky perfektně poslouží i jako ochrana před vlhkostí a prachem u potravin, výhodou je uchování původních senzorických i výživových vlastností u hotových pokrmů či výchozích polotovarů, ať už jsou tekuté, pevné či sypké. Sáčky z polyetylenu s uzavíracím zipem se prodávají v různých gramážích a velikostech a lze takto i dlouhou dobu několika měsíců skladovat v domácnosti trvanlivé potraviny, např. luštěniny, těstoviny, ořechy atp.
Mobil a tablet v zip sáčku
Lidská fantazie je neomezená a to se vztahuje i na využívání igelitových sáčků se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack. Mnozí z nás již přišli na to, že lze bezpečným způsobem chránit citlivou elektroniku před vnějšími vlivy, zejména před vodou. Kde se vám takový sáček se zipem může hodit?
Na pláži u vody – vodní cákance a jemný písek na displeji mobilu nadělají paseku, ovšem s pomocí sáčku na zip se nic takového nemůže stát.
Při cykloturistice – cyklistické brašny nebývají natolik voděodolné, aby nezabránily průniku deště či vlhkosti dovnitř, zvláště při jejich otevírání a přijímání hovoru v deštivém počasí.
Doma v koupelně – při koupeli ve vaně nebo ve sprchovém koutu můžete mít telefon s sebou v koupelně a bez problémů tu očekávat důležitý hovor.
Při práci se špinavýma rukama – někteří řemeslníci vytahují při práci telefon a komunikují s lidmi se špinavýma rukama a to není zrovna jejich nejlepší vizitkou. Nemusíte být přímo řemeslník, k takovým situacím může dojít i doma, např. při čištění odpadu kuchyňského dřezu nebo malování pokoje. Telefon v zip sáčku je v bezpečí i za těchto okolností.