image
image

Více o GreenBi

GreenBi je svým technickým řešením a zdravotní hodnotou výstupní vody ojedinělé zařízení na trhu. Jedná se o velmi sofistikovaný filtrační systém na pitnou vodu.

Patentovaný minerální filtr v kombinaci s ISB® odstraní z vody nežádoucí látky případné bakterie, těžké kovy, sniží množství chlóru až o 60 % mg/l, dusičnanů až o 28 % mg/l a sekundárního železa až o 94 % ug/l.

Pitnou vodu obohatí o minerály v množství, které je nutné pro zdravé fungování našeho organismu, GreenBi zvýší obsah hořčíku ve vodě až o 39 % mg/l (DDD* 350 mg), draslíku až o 72 % (DDD* 1800 mg). Díky zinkovému ionizátoru a aktivnímu uhlí s obsahem stříbra se v minerálním filtru nemnoží a neusazují bakterie, jak tomu bývá u některých ostatních filtrů.
image
Cena GreenBi je 11 400,- včetně DPH

Voda upravená patentovaným systémem GreenBi je vhodná jak pro vaření, tak pro přímou konzumaci. Životnost komplexního minerálního filtru je 1 rok (4 členná rodina), nebo cca. 3600 l/rok. Pokud je minerální filtr na konci své životnosti jednoduše se vyjme a nahradí novým.
 
Cena náhradního setu filtrů GreenBi - celkem 3ks cena 3 000,- Kč bez DPH

Instalace GreenBi

Instalace GreenBi je skutečně jednoduchá a zvládne ji opravdu každý průměrně zručný člověk. Pokud si přesto nevěříte, přístroj Vám za poplatek přiveze a nainstaluje náš zkušený technik.

koupitimage
image